14.12.2013

14. prosince 2013 v 21:49 | Shojo |  My World
Annyeong :))
Tak jsem se rozhodla že zase napíšu
:))
O dnešku bych vám napsala protože fakt už nevím no ..
Tak jako pohodička den no šla jsem spát ve 3 ráno do 3 jsem si psala s nevlastním bráchou K. (vlastně to není nevlastní brácha ale já to tak někdy beru) :))
Díky tomu všemu co mi psal se mi pak mnohem líp spalo :)) (Spala jsem u kámošky)
Byla jsem za něj ráda a těšila se až pujdu domu a uvidím ho :))
Mám ho moc ráda :))
Sotva jsem vstoupila na zahradu už jsem ho viděla a to mi vykouzlilo úsměv na tváři :)
(Dneska večer (teď) jsme měli koukat na film takže jsem se nehorázně těšila že budu sním :)).. )
No tak ale kde jsem skončila jo když jsem ho viděla měla jsem hned lepší náladu
Pak jsem teda šla za kámoškou s tím že jsme měli s jednou partou jít ven (neni to uplně moje parta no) chtěli jít chlastat tak jsem teda šla taky celý den jsem myslela na K. .. Kolem 4-5 jsem šla domu a hned jsem koukala jestli je doma samozdřejmě že byl tak jsem musela hned na FB abych mu mohla napsat zase jsem byla moc šťastná že si ním píšu
no pak jsem teda musela pro kámoška páč byla ožralá a nemohla jít domu v tomhle stavu to bylo kolem 6 tak jsem jí teda vzala k sobě domu aby vystřízlivěla a pak jsem jí kolem 8 doprovodila domu .. chtěla tu spát ale protože jsem chtěla být s K. sama tak jsem to zakecala že to rodiče nedovolí.. no a pak se stala ku*va velká chyba !
Šla jsem za kámošem na pokec a ten mě pak teda doprovodil domu no a pak semnou dělal blbosti a objímal mě a K. to viděl a věděla jsem že koukal z okna takže jsem z toho už byla nějaká špatná pak teda kámoš odešel a já šla domu .. Potkala jsem ho na chodbě ale už jsem věděla že něco neni v pořádku :// ...byla jsem na jednu stranu ráda že ho vidím ale na druhou stranu moc ne ..
Pak jsme si teda psali a to už bylo vážně v prdeli psal mi ohledně toho jak mě ten kámoš objal a tak jsem věděla že to neni dobrý ..
Nakonec šlo poznat že mu to nejspíš vadilo a to už jsem byla v prdeli .. začali mi týct slzy a tak jsem si myslela že až pujdem koukat na film že mu to nějak vysvětlím a tak a že to bude v pohodě no a pak nakonec i zrušil film .. a to už byl konec to jsem nemohla :// ...
Byla jsem moc natěšená že budu sním sama že rodiče nejsou doma takže bude bezva večer :((
Jediný co teď vím je že někam odjel a že se jentak brzo nevrátí :((
Vím že jsme si to posrala a že to jentak nebude v pohodě teda u mě aspoň ne :(((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama