3.díl

14. července 2012 v 1:48 | Shojo~ |  Povídky^^
Dae Jun se dneska chystal jet s Mi Sook na výlet do vedlejšího města za jeho tetičkou.Dae Jun vstal hodně brzo aby zjistil kdy mu pojede autobus.Nakonec se rozhodl že pojedou v 10:25ráno.Zrovna bylo 8:30 a Dae Jun šel za Mi Sook.Když se Mi sook dozvěděla že pojedou za Dae Junovo tetičkou byla šťastná.začala si balit do batohu potřebný věci "takže mobil mám,mikinu kdyby se ochladilo mám,taštišku s malováním mám ah hlavně nesmím zapomenout peněženku jako včera,, zasmála se a zavřela batoh hodila ho na záda a šla."počkej ještě,, řekl Dae Jun "My tam budeme přes noc takže si vem i pyžamo,,."oh děkuji že jsi mi to řekl jinak nevim v čem bych spala,, řekla s úsměvem a přibalila si pyžamo a kartáček na zuby."Honem jdeme nebo nám ujede autobus.,,zakřičela na Dae Juna a poskakovala si.
V autobuse Mi sook pořád opakovala jak moc se těší.Když přijeli tak Dae Junovo teta Lee Yang Sun je přivítala s otevřenou náručí.Yang Sun bydlela v bytě ale měla ho moc pěkně zařízený,Yang Sun měla zařízený byt v Japonském stylu."Tak co Mi sook ?? podíváme se do města ?? seznámím tě tu s někým.,, řekl nadšeně Dae Jun "proč ne ?? moc ráda se seznámím s někým novím.,,řekla ještě víc nadšeně Mi Sook.všude byli všelijaký stánky s jídle a Mi Sook musela skoro na kažsým stánku něco ochutnat.bylo zde plno obchodů,restaurací a obchodních center.Plno lidí bylo všude.Když už si prošli město tak šly za Dae Junovo kamarádem Choi Hyong Kyuem.Hyong Kyu byl na Mi Sook moc milý."I v jiných městech mají i parky ne? park neni přece jenom v Seoulu??,, řekla Mi Sook a odběhla pryč."No jasně!...počkej ale kam to běžíš.,, řekl Hyong Kyu."jen počkejte až vás dohoním!!,,zakřičel Dae Jun.Mi Sook se otočila na kluky a vyplázla na ně jazyk jenže si nevšimla větve co byla přední a zakopla.Mi Sook začala šíleně tíct krev z nohy.Dae Jun jí okamžitě vzal do náruče a běžel sní do nemocnice,tam jí řekly že to enní nic vážnýho že je to jen odřenina,tak jí to vydezinfikovaly a dali jí náplast.Z nemocnice šli rovnou domu.Doma na ně na stole čekalo Kimchi.Mi Sook společně s Dae Junem a Yang Sun koukaly na televizy a povídaly si když už bylo pozdě tak šli spát.Jelikož Dae Junovo teta neměla moc postelí tak Mi Sook a Dae Jun spaly na jedné nafukovací madraci spolu.
Jako první se ráno vzbudila Yang Sun a hned po ní se vzbudil Dae Jun,Mi Sook pořád ještě spala.Tak Yang Sun společně s Dae Junem připravli pro Mi Sook snídani do postele palačinky s tvarohem,croissant a horkou čokoládu.Mi Sook se probudila a hned jí donesl Dae Jun snídani do postele na tícu a kytkou ve váze."Jeee to je pro mě ?? vy jste tak hodní.,, řekla překvapeně Mi Sook a pustila se d jídla.Hned po jídle Mi Sook odnesla tác a ještě půl hodiny se olizovala jaká to byla dobrota.
Hned po snídani uklidila Mi Sook společně s Dae Junem madraci ne které spaly.Ještě než odjeli zpátky do Seoulu tak si šla Mi Sook koupit nějaké ty šaty.Zpátky do Seoulu odjíždělykolem třetí hodiny.

Když se Mi Sook vrátila domu tak odešla od zastávky domu a Dae Jun taky,Dae Jun a Mi Sook se domluvili že pujdou ještě ven a že se sejdou na lavičce v parku že jí potřebuje něco důležitého říct.
Když se Mi Sook vrátila domu tak jí tam čekalo nemilé překvapení.Asi po hodině se měla sejít s Dae Junem.
Když přišla do parku tak Dae Jun už seděl na jejich lavičce.Mi Sook si k Dae Junovi přisedla a s pláčem mu řekla že mu musí něco říct ve stejnou dobu řekl to samé Dae Jun ale s úsměvem na tváři.Jakmile viděl Mi Sook brečet hned mu usměv z tváře zmitel."Copak se děje Mi Sook?,, zeptak se jí Dae Jun."Můj-můj *fňuk* můj otec Chang Hee *fňuk* dneska ráno,já to nedokážu říct,dneska ráno zemřel.,, Mi Sook vykoktala větu a rozplakala se ještě víc.Dae Jun jí objal a řekl jí že to jeho nebylo důležitý,Dae Jun se ctěl Mi Sook zeptat na chození ale když se dozvěděl že její otec zemřel nechal to na jindy."a co se vůbec stalo??,jestli se můžu zeptat.,, řekl Dae Jun se slzami v očích."On-On *fňuk* On měl dnes ráno autonehodu.Lekl se zajíce když u přeběhl přes silnici a sjel z cesty a naboural do stromu.,, jakmile co koliv řekal ohledně otce rozbrečela se ještě víc.
Dae Jun jí doprovodil domu a řekl jí ať si jde lehnout.a ať myslí na to dobré a né jen to špatné.

Druhý den se konal pohřeb a rodina pozvala i Dae Juna jelikož to byl blízký přítel Mi Sook.Pohřeb trval asi hodinu a půl.Po pohřebu šly všichni na smuteční oběd celá rodina i s Da Junem.Dae Jun vůbec nevěděl co má říkat.Vlastně všichni u stolu mlčeli jen jedli.

Druhý den šl Dae Jun spočně s Mi Sook na oběd šli do Sushi restaurace a pak šli nakupovat,samozdřejmě Mi Sook pořád myslela na otce a pořád brečela."Tvuj otec tu je snámi pořád,tady v tvém srdci bude napořád.,, řekl Dae Jun a pak Mi Sook objal.
"Jsi hodnej že mi to tady říkáš,a pořád tu jsi semnou.,, pousmála se Mi Sook a objala Dae Juna ještě víc.Dae Jun je strašně rád že jí může takhle pomoct a políbí jí na čelo."Pojedem zase někdy k tvé tetičce??,, zeptala se Mi Sook."To nevím,ale možná že ano,možná i na delší dobu než jen dva dny.,, odpověděl Dae Jun s usměvem na tváři.
"Tam možná přijdu na jiný myšlenky a možná nebudu myslet furt jen na otce *fňuk*.,,
Dae Jun a Mi Sook se procházeli po parku.Když už se připozdívalo tak musel Dae Jun zase doprovodit Mi Sook nemohl jí nechat jít samotnou. Když už byli u Mi Sook před domem tak jí Dae Jun objal a dal jí pusu na čelo se slovy "všechno bude dobrý,teď si jdi ledhnout a ráno to bude zase dobrý.,,."Jsem moc ráda že tě mám,co bych teď bez tebe dělala,,. odpověděla Mi Sook s úsměvem na tváři."To neví děvče,to nevím,, ospovvěděl Dae Jun a jen kroutil hlavu.
-----pokračování příště-----
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama