2.díl

14. července 2012 v 0:21 | Shojo~ |  Povídky^^
Dnešní den se koná narozeninová oslava Soon Hee na kterou byla Mi Sook pozvaná.
Už bylo 10hodin ráno a Mi Sook už byla dávno oblečená a upravená porstě připravená vyrazit na oslava.Jenže Mi Sook si vzpoměla že ještě nemá dárek,tak vzala peněženku a šla kupit Soon Hee dárek.Koupila jí krásné růžové tričko s malinkýma příšerkama.Když Mi Sook vyšla z obchodu vzpoměla si že slíbila Dae Junovi že ho vezme sebou na oslavu."Co budu dělat ?? vždyť nemám jeho číslo,nedomluvili jsme se na tom kde se sjedeme ani nevím kde bydlí,co teď??,,.Mi Sook si šla sednout do parku na lavičku na které ještě včera seděla s Dae Junem.Přemýšlela nad tím co bude dělat,když v tom na ní promluvil povědomý hlas "Annyeong,můžu si přisednout ??,, Byl to Dae Jun.Mi Sook ho okamžitě popadla kolem krku a usmívala se."Annyeong,,řekla nadšeně."Taak co ?? vyrazíme na oslavu ??,, řekl Dae Jun a zvedl ruku s dárkem pro Soon Hee.

Asi po deseti minutách cesty se Dae Jun zeptal "Je to ještě daleko ??,, "Nene je to támhleten dům,,odpověla Mi Sook a ukázala na velký modrý dům."Tak jdeme!!,,řekl Dae Jun a chytl Mi Sook za ruku.Mi Sook se mu z ruky okamžitě vytrhla se slovy "Neboj já umím chodit sama,nemusíš mě držet.,,
Když zazvonili u Soon Hee tak ze dveří vyšel její otec Park Ho Pyong."aah,vy musíte být kamarádi Soon Hee,jen pojďte dál.,,
"Soon Hee pojď dolů máš tu hosty.,, zakřičel.Soon Hee okamžitě běžela dolů po schodech."aa vy jste moji první hosté,pojďte za mnou.,,řekla Soon Hee a šla do svého pokoje.Dae Jun a Mi Sook se posadily na postel a čekaly na dlší hosty."Můžu si zajít na toaletu??,, zeptala se Mi Sook."Ale ovšem,záchody jsou hned tady za rohem pujdeš kousek chodbou a tam na levo jsou dveře tak to je ono,, odpověděla Soon Hee.Mi Sook poděkovala a odešla.
Mezitím přišly ostatní hosté.když už tu byli všichni tak se oslava mohla rozjet.Mi Sook tu měla plno přátel zeškoly tak se aspoň necítila tak sklesle.Dae Jun tady taky měl kamarády ze třídy,ale nechtěl se bavit snima,chtěl se bavit jen s Mi Sook nikdo jiný ho nezajímal.Mi Sook si ho ale nevšímala,všimla si až když Dae Jun odcházel.
"počkat kam jdeš ??,, zeptala se Mi Sook "Nebaví mě to tak jdu domu,, povzdechl Dae Jun."Ale notak bez tebe to neni ono,doufala jsem totiž že si semnou zatancuješ,, řekal Mi Sook s usměvem a sklopila hlavu."Vážně ??,,zeptal se Dae Jun a chytl Mi Sook za bradu tak aby se dívala na něj.Mi Sook jen přikívla.Hned jak se vrátily do pokoje tak začala hrát pomalá písnička při který si Mi Sook aDae Jun zatancovali.
Po tanci už šli domu přese jenom se už připozdíalo.Dae Jun doprovodil Mi Sook domů.Dae Jun znovu objal Mi Sook a odešel."počkej ještě chvilku!!,,řekla Mi Sook a chytla ho za loket,"Dej mi prosím tvoje číslo.,,.Dae Jun dal Mi Sook telefoní číslo a odešel.

Mi Sook vešla do domu s ůsměvem na tváři.Její mamka se zeptala co že je tak veselá."Ale nic to jen ta oslava mě rozveselila byla na ní zábava.,, odpověděla a pořád se usmívala."Chceš večeři ??,, zeptala se mamka."Nene já nebudu jíst na oslavě jsme měli Kimchi."Tak dobře dobrou noc,, řekla s usměvem Mi Sook mamka a dala Mi Sook pusu na tvář.

Druhý den hned brzo ráno Mi Sook psala Dae Junovi sms jestli pujde ven žeby si zašli na bubble team a na zmrzku.Hned po obědě se měla Mi Sook sejít s Dae Junem v parku na lavičce na které seděly každý den když byli spolu venku.První si zašli na bubble tea když už si objednali a měly zaplatit tak si Mi Sook všimla že si zaoměla doma peněženku."Co budu dělat ?? nemám peněženku.,, řekla vydšeně Mi Sook."Neboj já to za tebe zaplatím.,,odpověděl Dae Jun a pousmál se."tak mužeme jít knám a já ti ty peníze vrátím,,řekla Mi Sook."Ale to je jedno,nemusíš mi to vracet,,odpověděl Dae Jun."Co takhle si udělat piknik??,,navrhla Mi Sook."proč ne,bude zábava,,.Tak Mi Sook a Dae Jun šly nakoupit jídlo na piknik a pak šly k Dae Junovi pro deku.Dae Jun nebydlel daleko od parku takže si sedly do parku a udělaly piknik tam.V parku tekl menší potok takže po sobě cákaly vodu.když už byli vydováděný tak si sedly na deku a oba měly žízeň tak se natáhly pro plechovku s pití,samozdřejmě oba pro stejnou takže se dotkly ruka,podívaly se na sebe nic neříkaly a po chvilce se začaly smát.
Když už bylo po pikniku tak se rozhodly že se ještě projdou.když se procházely městem tak viděly ve výloze plno hezkýho oblečení hlavně plno oblečení co se líbilo Mi Sook a Dae Jun u sebe měl ještě několik wonů tak jí něco hezkýho na sebe koupil.Mi Sook byla tak šťastná že Dae Juna objala.Dae Jun a Mi Sook zašly ještě na zmrzlina a platil jí Dae Jun jelikož Mi Sook pozval.
Už se stmívalo a Dae Jun zase doprovodil Mi Sook domu,tentokrát už jí místo objetí dal pusu na tvář.Mi Sook se začervenala ale stejně Dae Junovi poděkovala za krásně prožitý den.
Po dlouhém a namáhavém dni s Dae Junem si Mi Sook lehla na postel a hned usla.Do pokoje ji přišla pozdrait mamka jenže viděla že už spí tak jí akorát dala pusu na čelo a popřála hezkou noc.

-----pokračování příště-----

vůbec nevim jak to dopadne ani kolik to bude mít kapitol takže nevim nic :DD doufám že se vám povídky líbí a netrávim tu dvě hodiny psaní jen tak pro nic za nic :DDD
a promiňte za chyby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama