Červenec 2012

xxx

31. července 2012 v 14:57 | Shojo~ |  To co jinam nešlo dát :D
AAAAAA !
Další Otaku sraz se blíží a já zas nejedu :((
Jako vždy je to před výplatou a ve Varech takže nikam nejedu jelikož nejsou peníze :((
To mě tak štve a ještě k tomu mi kámošky odjeli do Zlína na týden :((
Tyhle prázdniny se ukoušu k smrti nudou !!
Jak moc se nudím celé dny ://
Jediná pozitivní věc co se má stát je to že brácha odjížní na 2 nebo3 týdny na fesťák :DD


votocvohoz.cz

30. července 2012 v 18:18 | Shojo~ |  To co jinam nešlo dát :D
Annyeong^^
Rozhodla jsme se prodávat zbytečnosti co mi leží doma :DD
Takže budu je prodávat na votocvohoz.cz :)
http://www.votocvohoz.cz/member/item/my_list/40801
Tady je stránka ↑


Nicky^^

25. července 2012 v 20:49 | Shojo~ |  My World
Annyeong^^
Ja jsem se zamilovala ♥♥♥
Do Nickyho ale megálně moc :3 on je tak užasnej ale má to několik híčků D:
takže za 1 je mu 17
za 2 neumí česky
a za 3 bydlí ža ve vietnamu takže mám smůlu :((
Je To taneční ze St.319 a je uplně dokonalej :3


No není užasnej ♥
A tady je video ve kterém ho uvidíte tancovat :) ♥

Pocky^^

20. července 2012 v 20:41 | Shojo~ |  My World
Annyeong^^
Takže denska jsme musela hlídat ségru :DD
Měla jsem 50,- tak jsme si s kámoškama a se ségrou zašli do Tesca !! :D
V Tescu jsem si koupila Pocky musim vám říct že to je skvělý :3
Nic lepšího jsme nejedla :DD :3
Zkuste to :3 našla jsem i na netu recept tak to chci zkusit upíct :3


Fakt užasná písnička :3 Nebýt Sophie tak o ní ani nevim díky Sophie :DD

Tae Min Have birthday^^

18. července 2012 v 12:46 | Shojo~ |  K-pop~
Annyeong^^
Tae Min má narozeniny :3
Happy Birthday Oppa^^ ♥♥

Saranghae^^

xx

17. července 2012 v 21:09 | Shojo~ |  My World
Annyeong^^
Takže jak jsem zmiňovala tak se dneska (17.7.2012)
konal k-pop sraz :) byl skvělej vydařil se :3 já jsem si to moc užila
děkuju Vandě,Sophie a Aiko za pěkný den :)
.
.
.
.

K-pop sraz

17. července 2012 v 0:39 | Shojo~ |  My World
Annyeong^^
dneska (17.7.2012) se bude konat k-pop sraz :D
Hrozně moc se těším :3 jelikož máme skvělej program taky aby ne :D
Když jsme ho vymýšlela já ano jsem pořadatelka :DD
směšný ale ano :D
hrozně se těšim možná budou i fotky tak sem dám :DDD
zkusim to fotit :DD


No a jedna fotka z dneška :D

jinak jsem ostříhaná :3 a jsem zato ráda děkuju Aiko :3

3.díl

14. července 2012 v 1:48 | Shojo~ |  Povídky^^
Dae Jun se dneska chystal jet s Mi Sook na výlet do vedlejšího města za jeho tetičkou.Dae Jun vstal hodně brzo aby zjistil kdy mu pojede autobus.Nakonec se rozhodl že pojedou v 10:25ráno.Zrovna bylo 8:30 a Dae Jun šel za Mi Sook.Když se Mi sook dozvěděla že pojedou za Dae Junovo tetičkou byla šťastná.začala si balit do batohu potřebný věci "takže mobil mám,mikinu kdyby se ochladilo mám,taštišku s malováním mám ah hlavně nesmím zapomenout peněženku jako včera,, zasmála se a zavřela batoh hodila ho na záda a šla."počkej ještě,, řekl Dae Jun "My tam budeme přes noc takže si vem i pyžamo,,."oh děkuji že jsi mi to řekl jinak nevim v čem bych spala,, řekla s úsměvem a přibalila si pyžamo a kartáček na zuby."Honem jdeme nebo nám ujede autobus.,,zakřičela na Dae Juna a poskakovala si.
V autobuse Mi sook pořád opakovala jak moc se těší.Když přijeli tak Dae Junovo teta Lee Yang Sun je přivítala s otevřenou náručí.Yang Sun bydlela v bytě ale měla ho moc pěkně zařízený,Yang Sun měla zařízený byt v Japonském stylu."Tak co Mi sook ?? podíváme se do města ?? seznámím tě tu s někým.,, řekl nadšeně Dae Jun "proč ne ?? moc ráda se seznámím s někým novím.,,řekla ještě víc nadšeně Mi Sook.všude byli všelijaký stánky s jídle a Mi Sook musela skoro na kažsým stánku něco ochutnat.bylo zde plno obchodů,restaurací a obchodních center.Plno lidí bylo všude.Když už si prošli město tak šly za Dae Junovo kamarádem Choi Hyong Kyuem.Hyong Kyu byl na Mi Sook moc milý."I v jiných městech mají i parky ne? park neni přece jenom v Seoulu??,, řekla Mi Sook a odběhla pryč."No jasně!...počkej ale kam to běžíš.,, řekl Hyong Kyu."jen počkejte až vás dohoním!!,,zakřičel Dae Jun.Mi Sook se otočila na kluky a vyplázla na ně jazyk jenže si nevšimla větve co byla přední a zakopla.Mi Sook začala šíleně tíct krev z nohy.Dae Jun jí okamžitě vzal do náruče a běžel sní do nemocnice,tam jí řekly že to enní nic vážnýho že je to jen odřenina,tak jí to vydezinfikovaly a dali jí náplast.Z nemocnice šli rovnou domu.Doma na ně na stole čekalo Kimchi.Mi Sook společně s Dae Junem a Yang Sun koukaly na televizy a povídaly si když už bylo pozdě tak šli spát.Jelikož Dae Junovo teta neměla moc postelí tak Mi Sook a Dae Jun spaly na jedné nafukovací madraci spolu.
Jako první se ráno vzbudila Yang Sun a hned po ní se vzbudil Dae Jun,Mi Sook pořád ještě spala.Tak Yang Sun společně s Dae Junem připravli pro Mi Sook snídani do postele palačinky s tvarohem,croissant a horkou čokoládu.Mi Sook se probudila a hned jí donesl Dae Jun snídani do postele na tícu a kytkou ve váze."Jeee to je pro mě ?? vy jste tak hodní.,, řekla překvapeně Mi Sook a pustila se d jídla.Hned po jídle Mi Sook odnesla tác a ještě půl hodiny se olizovala jaká to byla dobrota.
Hned po snídani uklidila Mi Sook společně s Dae Junem madraci ne které spaly.Ještě než odjeli zpátky do Seoulu tak si šla Mi Sook koupit nějaké ty šaty.Zpátky do Seoulu odjíždělykolem třetí hodiny.

Když se Mi Sook vrátila domu tak odešla od zastávky domu a Dae Jun taky,Dae Jun a Mi Sook se domluvili že pujdou ještě ven a že se sejdou na lavičce v parku že jí potřebuje něco důležitého říct.
Když se Mi Sook vrátila domu tak jí tam čekalo nemilé překvapení.Asi po hodině se měla sejít s Dae Junem.
Když přišla do parku tak Dae Jun už seděl na jejich lavičce.Mi Sook si k Dae Junovi přisedla a s pláčem mu řekla že mu musí něco říct ve stejnou dobu řekl to samé Dae Jun ale s úsměvem na tváři.Jakmile viděl Mi Sook brečet hned mu usměv z tváře zmitel."Copak se děje Mi Sook?,, zeptak se jí Dae Jun."Můj-můj *fňuk* můj otec Chang Hee *fňuk* dneska ráno,já to nedokážu říct,dneska ráno zemřel.,, Mi Sook vykoktala větu a rozplakala se ještě víc.Dae Jun jí objal a řekl jí že to jeho nebylo důležitý,Dae Jun se ctěl Mi Sook zeptat na chození ale když se dozvěděl že její otec zemřel nechal to na jindy."a co se vůbec stalo??,jestli se můžu zeptat.,, řekl Dae Jun se slzami v očích."On-On *fňuk* On měl dnes ráno autonehodu.Lekl se zajíce když u přeběhl přes silnici a sjel z cesty a naboural do stromu.,, jakmile co koliv řekal ohledně otce rozbrečela se ještě víc.
Dae Jun jí doprovodil domu a řekl jí ať si jde lehnout.a ať myslí na to dobré a né jen to špatné.

Druhý den se konal pohřeb a rodina pozvala i Dae Juna jelikož to byl blízký přítel Mi Sook.Pohřeb trval asi hodinu a půl.Po pohřebu šly všichni na smuteční oběd celá rodina i s Da Junem.Dae Jun vůbec nevěděl co má říkat.Vlastně všichni u stolu mlčeli jen jedli.

Druhý den šl Dae Jun spočně s Mi Sook na oběd šli do Sushi restaurace a pak šli nakupovat,samozdřejmě Mi Sook pořád myslela na otce a pořád brečela."Tvuj otec tu je snámi pořád,tady v tvém srdci bude napořád.,, řekl Dae Jun a pak Mi Sook objal.
"Jsi hodnej že mi to tady říkáš,a pořád tu jsi semnou.,, pousmála se Mi Sook a objala Dae Juna ještě víc.Dae Jun je strašně rád že jí může takhle pomoct a políbí jí na čelo."Pojedem zase někdy k tvé tetičce??,, zeptala se Mi Sook."To nevím,ale možná že ano,možná i na delší dobu než jen dva dny.,, odpověděl Dae Jun s usměvem na tváři.
"Tam možná přijdu na jiný myšlenky a možná nebudu myslet furt jen na otce *fňuk*.,,
Dae Jun a Mi Sook se procházeli po parku.Když už se připozdívalo tak musel Dae Jun zase doprovodit Mi Sook nemohl jí nechat jít samotnou. Když už byli u Mi Sook před domem tak jí Dae Jun objal a dal jí pusu na čelo se slovy "všechno bude dobrý,teď si jdi ledhnout a ráno to bude zase dobrý.,,."Jsem moc ráda že tě mám,co bych teď bez tebe dělala,,. odpověděla Mi Sook s úsměvem na tváři."To neví děvče,to nevím,, ospovvěděl Dae Jun a jen kroutil hlavu.
-----pokračování příště-----

2.díl

14. července 2012 v 0:21 | Shojo~ |  Povídky^^
Dnešní den se koná narozeninová oslava Soon Hee na kterou byla Mi Sook pozvaná.
Už bylo 10hodin ráno a Mi Sook už byla dávno oblečená a upravená porstě připravená vyrazit na oslava.Jenže Mi Sook si vzpoměla že ještě nemá dárek,tak vzala peněženku a šla kupit Soon Hee dárek.Koupila jí krásné růžové tričko s malinkýma příšerkama.Když Mi Sook vyšla z obchodu vzpoměla si že slíbila Dae Junovi že ho vezme sebou na oslavu."Co budu dělat ?? vždyť nemám jeho číslo,nedomluvili jsme se na tom kde se sjedeme ani nevím kde bydlí,co teď??,,.Mi Sook si šla sednout do parku na lavičku na které ještě včera seděla s Dae Junem.Přemýšlela nad tím co bude dělat,když v tom na ní promluvil povědomý hlas "Annyeong,můžu si přisednout ??,, Byl to Dae Jun.Mi Sook ho okamžitě popadla kolem krku a usmívala se."Annyeong,,řekla nadšeně."Taak co ?? vyrazíme na oslavu ??,, řekl Dae Jun a zvedl ruku s dárkem pro Soon Hee.

Asi po deseti minutách cesty se Dae Jun zeptal "Je to ještě daleko ??,, "Nene je to támhleten dům,,odpověla Mi Sook a ukázala na velký modrý dům."Tak jdeme!!,,řekl Dae Jun a chytl Mi Sook za ruku.Mi Sook se mu z ruky okamžitě vytrhla se slovy "Neboj já umím chodit sama,nemusíš mě držet.,,
Když zazvonili u Soon Hee tak ze dveří vyšel její otec Park Ho Pyong."aah,vy musíte být kamarádi Soon Hee,jen pojďte dál.,,
"Soon Hee pojď dolů máš tu hosty.,, zakřičel.Soon Hee okamžitě běžela dolů po schodech."aa vy jste moji první hosté,pojďte za mnou.,,řekla Soon Hee a šla do svého pokoje.Dae Jun a Mi Sook se posadily na postel a čekaly na dlší hosty."Můžu si zajít na toaletu??,, zeptala se Mi Sook."Ale ovšem,záchody jsou hned tady za rohem pujdeš kousek chodbou a tam na levo jsou dveře tak to je ono,, odpověděla Soon Hee.Mi Sook poděkovala a odešla.
Mezitím přišly ostatní hosté.když už tu byli všichni tak se oslava mohla rozjet.Mi Sook tu měla plno přátel zeškoly tak se aspoň necítila tak sklesle.Dae Jun tady taky měl kamarády ze třídy,ale nechtěl se bavit snima,chtěl se bavit jen s Mi Sook nikdo jiný ho nezajímal.Mi Sook si ho ale nevšímala,všimla si až když Dae Jun odcházel.
"počkat kam jdeš ??,, zeptala se Mi Sook "Nebaví mě to tak jdu domu,, povzdechl Dae Jun."Ale notak bez tebe to neni ono,doufala jsem totiž že si semnou zatancuješ,, řekal Mi Sook s usměvem a sklopila hlavu."Vážně ??,,zeptal se Dae Jun a chytl Mi Sook za bradu tak aby se dívala na něj.Mi Sook jen přikívla.Hned jak se vrátily do pokoje tak začala hrát pomalá písnička při který si Mi Sook aDae Jun zatancovali.
Po tanci už šli domu přese jenom se už připozdíalo.Dae Jun doprovodil Mi Sook domů.Dae Jun znovu objal Mi Sook a odešel."počkej ještě chvilku!!,,řekla Mi Sook a chytla ho za loket,"Dej mi prosím tvoje číslo.,,.Dae Jun dal Mi Sook telefoní číslo a odešel.

Mi Sook vešla do domu s ůsměvem na tváři.Její mamka se zeptala co že je tak veselá."Ale nic to jen ta oslava mě rozveselila byla na ní zábava.,, odpověděla a pořád se usmívala."Chceš večeři ??,, zeptala se mamka."Nene já nebudu jíst na oslavě jsme měli Kimchi."Tak dobře dobrou noc,, řekla s usměvem Mi Sook mamka a dala Mi Sook pusu na tvář.

Druhý den hned brzo ráno Mi Sook psala Dae Junovi sms jestli pujde ven žeby si zašli na bubble team a na zmrzku.Hned po obědě se měla Mi Sook sejít s Dae Junem v parku na lavičce na které seděly každý den když byli spolu venku.První si zašli na bubble tea když už si objednali a měly zaplatit tak si Mi Sook všimla že si zaoměla doma peněženku."Co budu dělat ?? nemám peněženku.,, řekla vydšeně Mi Sook."Neboj já to za tebe zaplatím.,,odpověděl Dae Jun a pousmál se."tak mužeme jít knám a já ti ty peníze vrátím,,řekla Mi Sook."Ale to je jedno,nemusíš mi to vracet,,odpověděl Dae Jun."Co takhle si udělat piknik??,,navrhla Mi Sook."proč ne,bude zábava,,.Tak Mi Sook a Dae Jun šly nakoupit jídlo na piknik a pak šly k Dae Junovi pro deku.Dae Jun nebydlel daleko od parku takže si sedly do parku a udělaly piknik tam.V parku tekl menší potok takže po sobě cákaly vodu.když už byli vydováděný tak si sedly na deku a oba měly žízeň tak se natáhly pro plechovku s pití,samozdřejmě oba pro stejnou takže se dotkly ruka,podívaly se na sebe nic neříkaly a po chvilce se začaly smát.
Když už bylo po pikniku tak se rozhodly že se ještě projdou.když se procházely městem tak viděly ve výloze plno hezkýho oblečení hlavně plno oblečení co se líbilo Mi Sook a Dae Jun u sebe měl ještě několik wonů tak jí něco hezkýho na sebe koupil.Mi Sook byla tak šťastná že Dae Juna objala.Dae Jun a Mi Sook zašly ještě na zmrzlina a platil jí Dae Jun jelikož Mi Sook pozval.
Už se stmívalo a Dae Jun zase doprovodil Mi Sook domu,tentokrát už jí místo objetí dal pusu na tvář.Mi Sook se začervenala ale stejně Dae Junovi poděkovala za krásně prožitý den.
Po dlouhém a namáhavém dni s Dae Junem si Mi Sook lehla na postel a hned usla.Do pokoje ji přišla pozdrait mamka jenže viděla že už spí tak jí akorát dala pusu na čelo a popřála hezkou noc.

-----pokračování příště-----

vůbec nevim jak to dopadne ani kolik to bude mít kapitol takže nevim nic :DD doufám že se vám povídky líbí a netrávim tu dvě hodiny psaní jen tak pro nic za nic :DDD
a promiňte za chyby

1.díl

13. července 2012 v 0:37 | Shojo~ |  Povídky^^
V Seoulu už skončil školní rok a konečně začali letní prázdniny.
Bylo 9 hodin ráno a Jong Mi Sook pořád spala.Najednou vtrhne do jejího pokoje její mamka a začne
křičet:"Honem Mi Sook vstávej přijdeš pozdě do školy,,.Mi Sook se podívá na hodiny a uvidí že je 9hodin.
Mi Sook začne panikařit,honem rychle se oblíkla učesala se a běžela dolu ze schodů ke dveřím.
Mi Sook si uvědomila že jsou prázdniny až když si nazula boty.
Její malý bráška Yong Shin Hee se jí začal smát.Mi Sook mu dala pohlavek se slovy:"ty jsi blbej Shine !!,,.
Mi Sook odešla do pokoje.Začala se u zrcadla upravovat,asi půl hodinky nato přišel do jejího pokoje její otec
a přinesl Mi Sook snídani.Donesl jí lívance polité borůvkovým sirupem a kakao.Mi Sook si vzala talíř se snídaní a kakao
a usedla k počítači.Její otec Chang hee si sedl na její postel se slovy:"Doufám že nebudeš na počítyči celý den,mohla by jsi
zajít i ve je tam krásně,,.Mi Sook odpoví s plnou pusou :"Jo jo neboj se pujdu ven ,,.
Už bylo po dvanácté hodině a Mi Sook
pořád seděla u počítače.V tom přišel její otec a řekl :"Už je načase jít ven Mi Sook!!,, a vypojil počítač ze zásuvky.
Mi Sook mu naštvaně odpoví:"Vždyť už jdu.,, a sebere tašku ze země a jde.
Když sešla ze schodů a byla v obíváku první co udělala je že se zeptala mamky jestli jí dá peníze,mamka
dala Mi Sook několik wonů."Tak mám peníze a můžu už jít.,, řekla Mi Sook a vyrazila.

Mi Sook si ve městě zašla na Bubble Tea.Chvíly se procházela po městě,když v tom narazila na kluka
Mi Sook se ani tomu klukovi nepodívala do obličeje jen sklopila hlavu a tiše vykoktala: "P-p-promiňte.
Jenže si nevšimla že jí z tašky vypadla peněženka. Ten kluk co do ní narazil si toho ale všiml a hned peněženku zvedl
a běžel za Mi Sook.
Když Mi Sook doběhl tak jí dal peněženku.Mi Sook ani nepoděkovala a odešla.Když v tom jí chytil za ruku,podíval se na ní
a řekl:"Počkej !! Chtěl bych se o tobě dozvědět víc.,,. Mi Sook se na něj podívala a nic neřekla."Aha,, řekl
"Takže ty jsi ten typ holky co jen mlčí a usmívá se.Mimochodem já jsem Lee Dae Jun.A ty jsi ??,,. "Mi Sook,Jong Mi Sook.,,
odpověděla Mi Sook."oh,rád tě poznávám Mi Sook.,,. Mi Sook se jen pousmála a šla dál.Dae Jun běžěl za ní. " Počkej!!
Já pujdu stebou.,, řekl Dae Jun.
Nikdo nic neříkal a šly dál.Nakonec si v parku sedly na lavičku.
"Taak,co budeme dělat ??,, zeptal se Dae Jun a Mi sook pořád mlčela."joo teď jsem si vzpoměl,ještě jsi mi
nepoděkovala že jsi mi dal tu peněženku co jsi ztratila.,, řekl Dae Jun a koukl na Mi Sook.
Mi Sook se podívala na Dae Juna a řekla:"Děkuji,,. a pousmála se "No vidíš že to jde.,,odpověděl Dae Jun a Zasmál se.
Dae Jun se podíval na Mi sook zajímavým pohledem a řekl : "já tě znám,,.Mi sook se na něj podíva s nechápavím výrazem
a řekne:"A odkud ??,, Dae Jun řekne :"Nojo ze školy ty chodíš do vedlejší třídy.,, Mi sook ospoví:"Vážně ??,,
a začne si usrkávat bubble tea.
Mi Sook nevěděla co říkat tak vytáhla malé zrcátko a začala se upravovat.Da Jun se na ní tak zajímavě podíval
a pronesl:"Tak já tady sedim asi k ničemu.,,.Mi Sook se na něj podívá a odpoví mu:"A co mam podle tebe asi dělat.,,
"No tak nevim třeba si mužeme zahrát nějakou hru.,, navrhne Dae Jun "a jakou ??,, odpoví zvídavě Mi Sook
"tak třeba schovku ?? ,, "Fajn ale pikáš.,,. Dae Jun začne pikat :"10,20,30...,, a taklhle pokračuje až napočítá do dvouset.
Mi Sook se zatim schovává a Da Jun počítá,Mi Sook si konečně našla místo kam se schovat."A 200 už jdu !!!,, zakřičí Dae Jun.
Dae Jun chodí chvíly po parku.asi po dvou minutách hledání uvidí něco za stromem se pohnout.Jde ke stromu a tam vidí Mi Sook.
Mi Sook si ho ale nevšimla že se tam proplížil,tak toho Dae Jun využil a chytl jí za bok.
Mi Sook se okamžitě lekla a zapištěla.Dae Jun jí okamžitě zacpal pusu.
Dae Jun a Mi Sook se podívaly hlubeco do očí.Dae Jun jí chtěl políbit,ale nepodařilo se mu to.
Když už se pomalu dotýkaly rty zazvonil Mi Sook mobil.Dae Jun se pousmál ale zároveň byl i sklamanej.

Mi Sook volala její dobrá kamarádka Park Soon Hee "Jééé ahoj Soon Hee,copak je ??,, řekla Mi Sook do telefonu
"Aaale nic ...jen jsem se chtěla zeptat jestli přijdeš na moji oslavu narozenin bude se konat zítra??,, zeptala je Soon Hee
"Nevim...možná jo ...,,.odpověděla Mi sook "jo a ještě něco.,, dodala Mi Sook "Copak??,, zeptala se zvědavě Soon Hee.
Mi Sook chvilku mlčela a pak teprve řekla "Mohla bych si přivést kamaráda ???,, "Jasně bez problému,a koho pak ??,,
"Ale jen jednoho kluka co jsem potkala,no nic musim končit Annyeong.,, "Annyeong,, odpověděla Soon Hee a zavěsila.

"No a kde jsme to skončily ??,, zeptala se Mi Sook "jo už vím,, běžela k pikole a zapikala Dae Juna "haha pikáš pikáš,,
smála se Mi Sook.

"A koho pak bereš sebou na tu oslavu??,, zeptal se zvědavě Dae Jun. "zkus hádat !...no přece tebe ty trdlo!!,,
zachychotala se Mi Sook.
"No nic musim už běžet domu už je pozdě tak Ahoj,, řekla Mi Sook a odešla.
Dae Jun jí ale nenechal jít samout byla už docela tma a Mi Sook bydlela od parku docela daleko.
"počkej doprovodím tě,, zakřišel na Mi Sook.Mi Sook se okamžitě zastavila a počkala na Dae Juna.
Dae Jun chtěl chytit Mi Sook za ruku ale nepovedlo se mu to.Konešně už došly k Mi Sook domu.
Dae Jun Obal Mi Sook na rozloučenou a odešel.Hned jak vešla do domu tak malej Shin začal křičet:"MI SOOK MÁ KLUKA!!!,,
Mi sook okamžitě reagovala a zakřičela "NE !!Nemám !!,, a odešla do pokoje.

---pokračování příště---


povídku píšu poprvé tak doufám že se vám líbí :DD

K-drama

12. července 2012 v 11:23 | Shojo~ |  To co jinam nešlo dát :D
Annyeong^^
Nemám co dělat brácha odjel na fesťák a já mám počítač pro sebe :DDD
Noojo užívám si toho ale chtěla bych se podívat na nějakou k-dorama
poradíte mi nějakou ??? :D


MTV Wishlist

12. července 2012 v 10:08 | Shojo~ |  My World
Annyeong^^

Honeeem !!!!!
musíte mi pomoct !!!
.
.
.
.
Moc prosím hlasujte za Big Bang~
moc by mi to pomohlo tak prosím hlasujte aby momhly hrát na MTV
Fantastic Baby !!

Tak moc prosím hlasujte !!!
Musí se Big Bang dostata na 1.místo

http://mtv.nova.cz/clanek/porady/mtv-wishlist-hlasuj-zde.html
tady můžete hlasovat!! :D

Moc děkuju když budete hlasovat !! :)


Shoes^^

11. července 2012 v 14:33 | Shojo~ |  To co jinam nešlo dát :D
Annyeong^^
Tak konečně je o čem psát :DD
Dneska si jdu koupit nový boty :D tak doufám že budou hezký :D
Potom sem dám i fotku ! :D


B1A4 beautiful target

10. července 2012 v 12:19 | Shojo~
Annyeong^^
Hrozně jsem si oblíbila jednu písničku od B1A4 a to beautiful target :3
má 2 verze japonskou a normální korejskou jaká se vám líbí víc ?? :D
Boredom ==''

9. července 2012 v 14:30 | Shojo~ |  To co jinam nešlo dát :D
Annyeong^^
Ale strašně moc se nudim =="...
Není vůbec co dělat není co psát nic se neděje... !! :D
Nikam nejezdím na koupák nechodím nuda strašná :DD
Nedivim se že nemám co psát :D


Když už nemám co dělat tak se budu učit tancovat tohle :DD :D

a co vy ?? ?máte co dělat o prázdninách ?? :D už jste někde byly nebo pojedete někam ?? :D